ks. Kaniewski Stanisław

wydarzeniedatamiejsce
urodziny1946-05-02Rusocice
święcenia kapłańskie1973-06-03Łódź
wikariusz Dłutów - Najśw. Serca Jezusa
 Koluszki - Niepokalanego Poczęcia NMP
1978-08-17Zgierz - MB Dobrej Rady
1986-02-11Łódź - Ogrodowa - św. Józefa
 Łódź - MB Zwycięskiej
 Łódź - Dobrego Pasterza
kanonik1991-11-19rokieta i mantolet
1996-02-16honorowy AKŁ
2005-09-26gremialny AKŁ
prałat2000-04-05kapelan Jego Świątobliwości
 honorowy Jego Świątobliwości
wikariusz biskupi ds. duszpasterstwa rodzin
przewodniczący Wydział Duszpasterstwa Rodzin
dyrektorCentrum Służby Rodzinie